Саудівська Аравія готова визнати причетність до смерті журналіста Хашоггі - CNN

17.10.2018 09:35
shadow
2 жовтня журналіст Джамал Хашоггі зник після візиту до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі — Саудівська Аравія готова визнати причетність до смерті журналіста Хашоггі — CNN
2 жовтня журналіст Джамал Хашоггі зник після візиту до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі
«Хашоггі був убитий у результаті операції, на яку не було видано дозволу», стверджує джерело ЗМІ


Саудівська Аравія готує доповідь, у якій планує визнати, що смерть саудівського журналіста Джамала Хашоггі сталася «у результаті неправильно проведеного допиту».


Про це повідомляє CNN з посиланням на два джерела.


Одне з джерел заявляє, що доповідь про смерть все ще не готова, і його зміст може змінитися.


«Хашоггі був убитий у результаті операції, на яку не було видано дозволу, а її учасники понесуть відповідальність», — стверджує інше джерело.


Раніше ЗМІ повідомляли, що оглядач Washington Post Джамал Хашоггі записав за допомогою розумного годинника власне вбивство, яке сталося на початку жовтня на території консульства Саудівської Аравії в Стамбулі.


Також ЗМІ повідомили, що влада Туреччини вважає, що відомий саудівський журналіст Джамал Хашоггі був у битий у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, де його й востаннє бачили.


2 жовтня саудівський журналіст Джамал Хашоггі, відомий своєю критикою влади Саудівської Аравії, зник після візиту до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Про зникнення повідомила його наречена.


За даними турецької влади, Хашоггі не покидав територію консульства. Проте представники Саудівської Аравії заперечують, що Хашоггі в консульстві. Представники Саудівської Аравії навіть заявили про те, що вони готові допустити на територію свого консульства в Стамбулі експертів і представників уряду Туреччини.


Джамал Хашоггі у 2017 році покинув батьківщину, щоб уникнути переслідувань за свої погляди і переїхав до США. Протягом року він писав для Washington Post, критикуючи політику Саудівської Аравії щодо Катару, Канади, Ємену та засуджуючи переслідування владою країни інакодумців.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/saudivska-araviya-gotova-viznati-prichetnist-do-smerti-zhurnalista-hashoggi-cnn-536445.html”