Путіну дали команду "зливатися",

09.11.2018 09:57
shadow
"Путіну
Путіну дали команду "зливатися", — Олег Панфілов

Президент Росії Володимир Путін заговорив про пенсії тому, що перестав бути вигідним як політик для свого оточення, яке ним керує. Таку думку в прямому ефірі висловив професор Державного університету Ілії (Грузія), журналіст Олег Панфілов.

За словами Панфілова, остання заява Путіна про те, що він мріє успішно завершити кар’єру і подорожувати, є дзвоником того, що його збираються "злити".

"Можливо, в його оточенні люди, які ним керують, а я давно переконаний, що Путін — це керована фігура, зрозуміли — він уже програний персонаж. Його подальше перебування в Кремлі як політика провокує продовження політики Заходу щодо Росії: продовження санкцій, геополітичне протистояння і конфлікт зі США, який з приходом Трампа, звичайно, не закінчиться", — зазначив Панфілов.

Як він наголосив, для Путіна президент США Дональд Трамп — фігура дуже невигідна.

"Трамп — фігура дуже незручна для Путіна, і це видно зі списку кандидатів на ключові посади в уряді США. Деякі вже названі конкретно. Наприклад, новий глава Пентагону. Швидше за все, такі ж "яструби" будуть призначені на главу ЦРУ та інші силові структури. Тому думаю, що Путіну було дано команду починати прощатися", — підсумував Панфілов.