Биков: Завдяки війні з Україною, яка стає все гарячішою, нинішній режим у РФ вирив собі могилу

29.12.2018 15:37
shadow
Биков: Не треба намагатися з допомогою війни зовнішньої погасити війну внутрішню

Росія намагається погасити внутрішній громадянський конфлікт зовнішньої війною з Україною. Таку думку 25 грудня висловив російський поет Дмитро Биков на "Дилетантских чтениях" у Санкт-Петербурзі. Виступ поета опублікував канал NevexTV.

"Головний, можливо, урок російської історії. Не треба намагатися з допомогою війни зовнішньої погасити внутрішню війну. Це те, що казав [Максим] Горький, гасити вогонь соломою. Я боюся, що у 2014 році Росія знову зробила цю помилку. Саме завдяки війні з Україною, яка стає все гарячішою, нинішній режим вирив собі безповоротну могилу", – розповів він.

У березні 2014 року Росія анексувала український півострів Крим, у квітні 2014 року на сході України почався збройний конфлікт. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Україна, США і низка інших країн звинувачують РФ у втручанні в конфлікт: використанні регулярних військ у бойових діях на боці бойовиків, постачанні їм зброї та фінансовій підтримці. Російське керівництво відкидає ці звинувачення і стверджує, що РФ не є стороною протистояння.

Українська сторона неодноразово заявляла про затримання і загибель російських солдатів у зоні АТО. У відповідь у РФ стверджували, що на Донбасі воюють російські добровольці.

4 грудня 2018 року голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що загроза повномасштабної війни з Росією зараз найвища з 2014 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-bikov-zavdjaki-vijni-z-ukrajinoju-jaka-staje-vse-garjachishoju-ninishnij-rezhim-v-rf-viriv-sobi-mogilu-619588.html”