Прем’єр Британії заявив про зростання шансів на впорядкований Brexit

25.08.2019 12:58
shadow
Прем’єр Британії Борис Джонсон заявив про покращення шансів на вихід з ЄС з угодою після того, як він доніс до лідерів свою позицію щодо 39 мільярдів фунтів рахунку за розлучення і ірландського кордону.
Про це він сказав Sky News на полях саміту G7 у Біарріці, повідомляє "Європейська правда".
Джонсон вкотре наголосив, що поточна угода про вихід для британської сторони "мертва" і попередив, що без угоди Британія юридично не зобов’язана виплачувати ЄС 39 мільярдів фунтів (43 млрд євро).
В останні дні Борис Джонсон відвідав Берлін і Париж для переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Еммануелем Макроном.
На питання, чи стала угода про Brexit більш імовірною після цих зустрічей, прем’єр-міністр сказав: "Я оптиміст. Я думаю, що шанси на угоду поліпшуються, але з боку наших друзів має бути багато реалізму в тому, що нинішня угода про вихід мертва".
[L]
За його словами, яким буде Brexit, з угодою чи без, цілковито залежить від ЄС.
"І я думаю, що в останні кілька днів у нас було досить багато успіхів у донесення деяких повідомлень про те, що Британія може і не може зробити" — сказав Джонсон.
"Думаю, що на даний момент є обґрунтований шанс, що ми укладемо угоду" — заявив він.
Раніше Джонсон заявляв, що шанси на досягнення угоди "один на мільйон".
"Але для того, щоб укласти цю угоду, повторюся, ми повинні підготуватися до виходу без неї" — сказав прем’єр.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/prem-er-britaniyi-zayaviv-pro-zrostannya-shansiv-na-vporyadkovaniy-25082019155732”