Два бойових дрони Ізраїлю загинули при атаці прес-центру Хезболли в Бейруті

Два бойових дрони Ізраїлю загинули при атаці прес-центру Хезболли в Бейруті
25.08.2019 17:49
shadow
Ісламісти заявляють о тактичній перемозі і обіцяють помститись за пролиту кров

Два ізраїльських безпілотники впали в ніч на неділю в районі Бейрута, повідомив агентству Associated Press представник шиїтського руху "Хезболла" Мухаммед Афіф, зазначають .

При цьому він зазначив, що бійці "Хезболли" не відкривали вогоню по цих безпілотниках. "Ми не збивали і не підривали ніяких безпілотників", — повідомив він агентству.

Афіф наголосив, що один безпілотник впав на дах будівлі, в якому розміщена прес-служба руху. Другий, який через 45 хвилин, ймовірно, був відправлений на пошуки першого, вибухнув у повітрі.

Разом з тим Агентство Al Watania повідомило, що безпілотники були заміновані. Три людини після їх вибуху постраждали. У неділю з цього приводу виступить лідер руху Хасан Насралла. У «Хезболлі» обіцяють «жорстку відповідь» на «вилазку» Ізраїлю.
Джерело в аеропорту Бейрута стверджує, що кілька винищувачів Ізраїлю після цього порушили повітряний простір країни, намагаючись відшукати потерпілі аварії безпілотники.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/dva-boiovykh-drona-izrailiu-zahynuly-pry-atatsi-pres-tsentru-khezbolly-v-beiruti-292706.html”