Вимагаю від РФ негайно зупинити фабрику фейків”, – Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба спростовує дезінформацію, яку поширює Росія на виправдання своїх агресивних дій проти України.

Вимагаю від РФ негайно зупинити фабрику фейків", – Кулеба
Дмитро Кулеба, очільник МЗС України Фото: УНН

"Категорично спростовую дезінформацію РФ.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Україна: не нападала на Донецьк, Луганськ; не надсилала диверсантів чи БТРи через кордон; не обстрілювала територію РФ чи КПП на кордоні; не вчиняла диверсій; не планує подібних дій.

Вимагаю від РФ негайно зупинити фабрику фейків".

Про це він написав у своєму .

Нагадаємо:

  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Брюсселі заявив, що Україна пропонує новий формат переговорів щодо деескалації та формування нових гарантій безпеки.
  • Дмитро Кулеба звернувся до світових урядів із закликом організувати спеціальне розслідування заяв Росії про обстріл її території.
  • Україна, заявив Дмитро Кулеба, відкидає звинувачення Росії, яка заявляє, що ніби-то два українських снаряди упали на територію сусідньої країни.
  • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що визнання терористичних організацій на Сході України Російською Федерацією буде розцінене як вихід із Мінських угод.
Читати також:
Україна запропонувала новий формат переговорів для деескалації Кулеба закликав Захід провести неупереджене розслідування “псевдообстрілів” Кулеба спростовує закиди Росії: жодного українського снаряду не упало на російській землі
Поділитись
Автор: Марія Ціхоцька

Источник: Политика 2.0